Altın kumru

17 Nisan 2014 Perşembe

http://dinle.ljiljanfm.com/

Özel Yıldız Academia Hastanesi

ozel-yildiz-academia-hastanesi

Muhacirin Sesi ekibi olarak, siz Muhacirin sesi haber ve kültür sitesi takipçilerimiz için bugün erken saatlerde özel Yıldız academia Hastanesinin davetine icabet ederek tanıtım amaçlı verdikleri kahvaltı programına katıldık.
01 Aralık 2013 Pazar 00:00

Diğer yerel gazetelerin de,derneklerin de ve dernek başkanlarının da katılmış olduğu kahvaltı programına ilgi büyüktü..Yıldız academia hastanesi Başhekimi Op.Dr. İbrahim KEŞKÜŞ (Genel cerrahi uzmanı) bey ve hastane müdürü Hatice TEPECİK hanım da aramızdaydı. Başhekim Op.Dr. İbrahim Keşküş bey kahvaltı esnasında kısa açıklayıcı bilgiler sundu ve soruları yanıtladı.

Kahvaltı sonrası Muhacirin Sesi haber sitesi olarak ben de hastanemizin müdüresi Hatice Tepecik hanımefendiyle kısa bir röportaj yaptım.''-Hastanemizde Üroloji ve Ortopedi bölümleri mevcut bunun haricinde 3.basamak yeni doğan servisimiz bulunmakta, 25 yataklı kapasiteyi 25 yataklı yeni doğan servisini de ekleyerek 50 yataklı kapasiteye çıkarttık. Hastanemizde Fiziki şartlarda ve cihazlarda yenilemeler yaptık. Teknolojik yenilikler mevcut. Ameliyathanelerimizin cihazlarını yeniledik. Doktorlarımızda da yenilikler oldu.Diş bölümü servisimizi yenilemekteyiz. 6 kadın doğum uzmanımız var. Gece nòbetlerinde 4 uzman doktorumuz hazır bulunmakta.Bazı yerel dernekler bizle iletişime geçip anlaşma sağladığı taktirde ,dernek üyelerine özel oranlarda indirimlerimiz söz konusudur. Gayemiz hastalarımıza daha iyi daha temiz ve daha güvenilir bir hizmet sunmaktır''.. dedi.


Bende hastanemizi röportaj sonrası biraz dolaştım temiz olduğunu  ve hastalarla yakından ilgilendiklerini gözlemledim. Normal özel bir hastanede genelde 1 uzman doktor gece nöbetlerinde bulundurulur.Şahit olduğum bir konu bu.Haliyle bu hastanemizde gece nöbetinde 4 uzman doktor hekimin hazır bulundurulması yerinde bir karar olmuş olması gerektiği gibi. Ve pek tabi ki derneklerinde hastaneyle iletişime geçip anlaşma sağladığı taktirde, dernek üyelerine de hastane de uygulanacak özel indirim uygulaması da cazip bir durum olmuş.Çok yerinde bir karar olmuş.
Biz hastanemizi sizler için ziyaret ettik ve ben sizler için önemli olabilecek detayları sordum cevaplarını da içtenlikle aldım ve siz Muhacirin Sesi sitesi takipçileriyle paylaşmak istedim. Nacizane aklınızda bulunsun istedim.
Hastane başhekimimiz Op. Dr. İbrahim Keşküş ve hastane müdüremiz Hatice Tepecik hanıma çok teşekkürler. Bizleri hastanemizin hizmetleri ve yenilikleri konusunda bilginlendirmek istemelerini ve sizlere de ulaştırmak için böylesine güzel bir organizasyonu düşündüklerinden dolayı teşekkürler ediyorum..

        Hicran Zafer

YILDIZ academia HASTANESİ : Yıldıztabya cad. No : 77 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL TEL : ( 0212) 417 74 74. FAX : ( 0212 ) 564 92 84

Haberin etiketleri:

Hastahane, Academia


Haber okunma sayısı: 811

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

muhacirin-sesi-bu-hafta-dinlenmeli-

Muhacirin Sesi bu hafta Dinlenmeli !

17 Nisan 2014 Perşembe 00:30
uyusturucuya-hayir

UYUŞTURUCUYA HAYIR

04 Mart 2014 Salı 23:19
uyusturucuya-hayir-

Uyuşturucuya HAYIR !

25 Şubat 2014 Salı 21:49
baypark-hospital-hizmete-girdi-

BAYPARK HOSPITAL HİZMETE GİRDİ

07 Şubat 2014 Cuma 00:47
uyusturucu-madde-sempozyumu

Uyuşturucu Madde Sempozyumu

15 Aralık 2013 Pazar 19:44

ÜLKE GÜNDEMİ

Sırbistan'da Zafer SDA'nın

Sancak bölgesinin Novi Pazar, Tutin ve Syenitsa kentlerinde Suleyman Uglyanin liderliğindeki SDA'nın seçimlerde

Galatasaray'dan Liçina'ya Kanca

Terim'in yeni prensi G.Saray yolunda!

Başkan Projelerini Tanıttı S.Erdem Yıkıldı

Semih Erdem spor salonunda ki mahşeri kalabalık Atila Aydıner' in projelerini ayakta alkışladı.

KERMESE DAVET

TUNA İLOKULU HAYIR KERMESİ ÇOK BEREKETLİ

FERZAN ÖZER' LE KAHVALTILI SOHPET

CHP EYÜP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FERZAN ÖZER SEÇMENLERİ İLE BULUŞUYOR ..

İzmir' li Gençlere Destek Olalım

İzmir Bosna - Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Gençlik kolları etkinlik düzenliyor.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
139 hit, 35 ziyaretçi, 35 ziyaret
Bu hafta:
390 hit, 141 ziyaretçi, 169 ziyaret
Bu ay:
2227 hit, 764 ziyaretçi, 931 ziyaret
Toplam:
84922 hit, 21205 ziyaretçi, 31228 ziyaret